Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-09 00:18:16

Opolskie Warsztaty Szkoły Głosu Marka Ravskiego

2017-04-0710:15 opole.gdzieco.pl, Opole

Opolskie Warsztaty Szkoły Głosu Marka Ravskiego

Cena biletu: 240 PLN

Wieloletnie doświadczenie i nieustanna praktyka / zajęcia indywidualne, warsztaty, wykłady, koncerty, praca w teatrach / pozwalają MARKOWI RAVSKIEMU na niezwykle szybkie identyfikowanie problemów głosowych i dobór odpowiednich ćwiczeń.
Ćwiczenia likwidują dotychczasową pamięć związaną z oddechem, mową, złymi nawykami, wyznaczając nową przestrzeń, nie obciążoną pamięcią ciała. Uczą odwagi i pozbywania się tremy w wystąpieniach publicznych.

GŁOS, jego jakość, umiejętność posługiwania się nim to WAŻNY, a często niedoceniany element naszego WIZERUNKU, warsztatu pracy wielu z nas.
Wykształcony i przygotowany do pracy głos buduje jasność komunikacji I przekazu, pewność siebie, eliminuje tremę i powstawanie chorób zawodowych, związanych z nieumiejętnym używaniem go.

DLA KOGO: aktorzy, lektorzy, dziennikarze, wokaliści, nauczyciele, przedstawiciele handlowi, księża, dyplomaci, osób pełniący funkcje reprezentacyjne.
Czas trwania warszatu: 6 godzin godzin
MIEJSCE: OPOLE
WARTOŚĆ warsztatu dla uczestnika:
- 300zł / 6h - w grupie 10 osobowej
- 240zl / 6h - w grupie 15 osobowej
KIEDY: 7 KWIETNIA 2017
Decyduje kolejność zgłoszeń.
CZEKAMY NA CIEBIE! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

ZADZWOŃ: kom. 501 250 494
NAPISZ: info@festaproarte.pl


WARSZTATY
Program warsztatu obejmuje:
1. Prezentację multimedialną
2. Ćwiczenie relaksacyjne uwalniające napięcia mięśniowe
3. Ćwiczenia oddechowe
4. Ćwiczenia budujące przestrzeń osobistą
5. Ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne
6. Ćwiczenie jogi oczu - budujące i utrzymujące otwartość
7. Praca z tekstem
8. Praca z piosenką
9. Materiały dydaktyczne

O TRENERZE:
Marek Ravski.
Wykładowca na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, trener głosu i artykulacji w mowie i śpiewie. Aktor, wokalista, lektor.
Absolwent Wydziału Wokalno - Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Studiował wokalistykę u takich sław jak: Edmund Kossowski, Jerzy Artysz, Michał Szopski, Kazimierz Pustelak, a aktorstwo u Adama Hanuszkiewicza, Józefa Duriasza, Andrzeja Żarneckiego.
PASJA ŚPIEWANIA, praktyka wokalna i aktorska, głębokie i NOWATORSKIE SPOJRZENIE NA GŁOS, jego MOŻLIWOŚCI, wyzwalanie, problemy, pozwoliło mu stworzyć bardzo prostą i niesłychanie SKUTECZNĄ METODĘ jego kształcenia.
Umiejętność wywołania prostych odruchów wyrażanych naturalnym głosem i umiejętność ich uformowania w mowę i śpiew, to generalna zasada tej metody.
Odwołuje się ona do atawizmu człowieka i buduje pełne otwarcie ciała odczuwane zmysłami /słuch, węch, dotyk /
Otwarcie pełnego naturalnego, głębokiego, dynamicznego, przeponowego oddechu i osadzenie na nim głosu, oraz emisja wsparta zdyscyplinowaną artykulacją, to jakość osiągana dzięki tej metodzie i warsztatom Marka Ravskiego.

DO ZOBACZENIA !

Miejsce wydarzenia

Logo: opole.gdzieco.pl

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus